Licensed to Florida Southern College
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 3.0 1/16/2012 08:29 AM
                 St. Leo University vs FSC 1-14-12 - 1/14/2012                 
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florida Southern College-FL  'A'                  1:47.27    1:52.73   11  
     1) Doran, Stephanie L 21           2) Witt, Missy L 19               
     3) Reynolds, Taylor L 20           4) McIntyre, Anna M 19            
                  28.88     1:00.94 (32.06)     1:28.06 (27.12)     1:52.73 (24.67)
  2 St. Leo University-FL  'A'                             NT    1:55.96    4  
     1) Cary, Allison                   2) Stopczynska, Sandra            
     3) Pellican, Chloe                 4) Muniz, Bianca                  
                  30.53     1:01.75 (31.22)     1:30.06 (28.31)     1:55.96 (25.90)
  3 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:58.81    2  
     1) Carden, Catie E 18              2) Eley, Abigail M 18             
     3) Gutierrez, Lexie L 18           4) Momsen, Jordon M 19            
                  29.94     1:04.62 (34.68)     1:33.27 (28.65)     1:58.81 (25.54)
 
Event 2  Boys 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Florida Southern College-FL  'A'                  1:31.72    1:35.85   11  
     1) Nguyen, Thomas Y 18             2) Ferreira, Miguel E 20          
     3) Janzen, Bruce B 19              4) Swan, Stephen R 21             
                  24.84       51.03 (26.19)     1:14.69 (23.66)     1:35.85 (21.16)
  2 St. Leo University-FL  'A'                             NT    1:37.37    4  
     1) Rheinlander, Rhet               2) Maddigan, Derek                
     3) Keown, Gabe                     4) Olson, Tim                     
                  25.63       53.06 (27.43)     1:16.74 (23.68)     1:37.37 (20.63)
  3 Florida Southern College-FL  'B'                       NT    1:41.27    2  
     1) Swan, Robbie Q 19               2) Goller, Kyle C 18              
     3) Peterson, Alex L 19             4) Yext, Ian V 18                 
                  25.90       54.56 (28.66)     1:18.63 (24.07)     1:41.27 (22.64)
  4 Florida Southern College-FL  'C'                       NT   x1:45.16  
     1) Lake, Dylan P 18                2) Rebner, Johan B 19             
     3) Moran, Brian J 19               4) Faxon, Bradley J 18            
                  27.54       56.17 (28.63)     1:22.13 (25.96)     1:45.16 (23.03)
 
Event 3  Girls 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Carlee N        18 Southern-FL         10:52.77   11:02.20    9  
                  30.11     1:02.41 (32.30)     1:35.20 (32.79)     2:08.22 (33.02)
        2:40.78 (32.56)     3:13.30 (32.52)     3:45.97 (32.67)     4:18.92 (32.95)
        4:51.92 (33.00)     5:25.00 (33.08)     5:58.39 (33.39)     6:32.10 (33.71)
        7:05.65 (33.55)     7:39.39 (33.74)     8:13.14 (33.75)     8:46.99 (33.85)
        9:21.19 (34.20)     9:55.16 (33.97)    10:29.27 (34.11)    11:02.20 (32.93)
  2 Hite, Kaitlyn                STLEO-FL                  NT   11:11.48    4  
                  30.00     1:02.30 (32.30)     1:35.21 (32.91)     2:08.84 (33.63)
        2:42.39 (33.55)     3:15.97 (33.58)     3:49.87 (33.90)     4:24.06 (34.19)
        4:57.74 (33.68)     5:31.82 (34.08)     6:06.24 (34.42)     6:40.33 (34.09)
        7:14.30 (33.97)     7:48.36 (34.06)     8:22.13 (33.77)     8:56.16 (34.03)
        9:30.00 (33.84)    10:03.87 (33.87)    10:37.92 (34.05)    11:11.48 (33.56)
  3 Albanese, Lindsay            STLEO-FL                  NT   11:19.44    3  
                  31.05     1:03.59 (32.54)     1:36.92 (33.33)     2:10.51 (33.59)
        2:45.10 (34.59)     3:19.81 (34.71)     3:54.88 (35.07)     4:29.51 (34.63)
        5:04.37 (34.86)     5:39.41 (35.04)     6:13.96 (34.55)     6:48.18 (34.22)
        7:22.95 (34.77)     7:57.49 (34.54)     8:31.19 (33.70)     9:05.31 (34.12)
        9:39.80 (34.49)    10:13.60 (33.80)    10:46.97 (33.37)    11:19.44 (32.47)
  4 Marques, Kristy              STLEO-FL                  NT   11:20.37    2  
                  30.08     1:02.62 (32.54)     1:35.68 (33.06)     2:08.76 (33.08)
        2:41.87 (33.11)     3:15.69 (33.82)     3:49.86 (34.17)     4:24.14 (34.28)
        4:58.44 (34.30)     5:33.31 (34.87)     6:08.02 (34.71)     6:42.90 (34.88)
        7:17.72 (34.82)     7:53.18 (35.46)     8:28.50 (35.32)     9:03.21 (34.71)
        9:38.67 (35.46)    10:13.59 (34.92)    10:47.89 (34.30)    11:20.37 (32.48)
 
Event 4  Boys 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cozzi, Michael               STLEO-FL                  NT   10:01.08    9  
                  26.81       56.08 (29.27)     1:25.92 (29.84)     1:56.05 (30.13)
        2:26.59 (30.54)     2:57.13 (30.54)     3:27.64 (30.51)     3:58.47 (30.83)
        4:29.51 (31.04)     5:00.48 (30.97)     5:31.24 (30.76)     6:02.01 (30.77)
        6:32.22 (30.21)     7:01.72 (29.50)     7:31.34 (29.62)     8:01.15 (29.81)
        8:31.31 (30.16)     9:01.71 (30.40)     9:32.12 (30.41)    10:01.08 (28.96)
  2 Faxon, Bradley J          18 Southern-FL         10:33.45   10:09.93    4  
                  27.36       57.31 (29.95)     1:27.47 (30.16)     1:57.99 (30.52)
        2:28.42 (30.43)     2:58.87 (30.45)     3:29.15 (30.28)     3:59.59 (30.44)
        4:29.84 (30.25)     5:00.34 (30.50)     5:30.75 (30.41)     6:01.31 (30.56)
        6:32.33 (31.02)     7:03.34 (31.01)     7:34.62 (31.28)     8:05.39 (30.77)
        8:36.63 (31.24)     9:08.31 (31.68)     9:39.64 (31.33)    10:09.93 (30.29)
  3 Gutierrez, Allan G        18 Southern-FL          9:35.34   10:16.05    3  
                  26.68       55.82 (29.14)     1:25.71 (29.89)     1:56.15 (30.44)
        2:26.79 (30.64)     2:57.43 (30.64)     3:28.19 (30.76)     3:58.94 (30.75)
        4:30.13 (31.19)     5:01.28 (31.15)     5:31.42 (30.14)     6:01.84 (30.42)
        6:32.38 (30.54)     7:03.28 (30.90)     7:34.61 (31.33)     8:06.29 (31.68)
        8:38.51 (32.22)     9:10.89 (32.38)     9:43.63 (32.74)    10:16.05 (32.42)
  4 Cline, Lance N            21 Southern-FL          9:40.88   10:18.04    2  
                  26.71       55.84 (29.13)     1:25.77 (29.93)     1:55.90 (30.13)
        2:26.09 (30.19)     2:56.38 (30.29)     3:26.94 (30.56)     3:57.58 (30.64)
        4:28.11 (30.53)     4:58.86 (30.75)     5:29.97 (31.11)     6:01.23 (31.26)
        6:32.59 (31.36)     7:04.09 (31.50)     7:36.00 (31.91)     8:08.24 (32.24)
        8:40.81 (32.57)     9:13.50 (32.69)     9:46.13 (32.63)    10:18.04 (31.91)
  5 Advena, Kieran               STLEO-FL                  NT   11:06.43    1  
                  28.27       59.85 (31.58)     1:32.70 (32.85)     2:06.14 (33.44)
        2:40.62 (34.48)     3:14.12 (33.50)     3:48.46 (34.34)     4:22.25 (33.79)
        4:56.54 (34.29)     5:30.84 (34.30)     6:04.90 (34.06)     6:39.62 (34.72)
        7:13.46 (33.84)     7:47.56 (34.10)     8:21.14 (33.58)     8:54.48 (33.34)
        9:27.78 (33.30)    10:00.64 (32.86)    10:34.03 (33.39)    11:06.43 (32.40)
 
Event 5  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Menne, Lisa R             18 Southern-FL          1:54.63    2:00.31    9  
                  27.67       57.92 (30.25)     1:29.07 (31.15)     2:00.31 (31.24)
  2 Turner, Malinda K         19 Southern-FL               NT    2:03.15    4  
                  28.83       59.96 (31.13)     1:31.82 (31.86)     2:03.15 (31.33)
  3 Eley, Abigail M           18 Southern-FL          1:58.55    2:06.31    3  
                  27.88       59.95 (32.07)     1:33.29 (33.34)     2:06.31 (33.02)
  4 Carden, Catie E           18 Southern-FL               NT   x2:09.27  
                  30.78     1:03.26 (32.48)     1:36.52 (33.26)     2:09.27 (32.75)
  5 Earls, Sarah                 STLEO-FL                  NT    2:10.15    2  
                  31.06     1:04.26 (33.20)     1:37.38 (33.12)     2:10.15 (32.77)
  6 Albanese, Lindsay            STLEO-FL                  NT    2:10.86    1  
                  30.35     1:03.31 (32.96)     1:37.28 (33.97)     2:10.86 (33.58)
  7 Thompson, Sarah              STLEO-FL                  NT    2:15.21  
                  30.66     1:04.49 (33.83)     1:39.75 (35.26)     2:15.21 (35.46)
 
Event 6  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swan, Robbie Q            19 Southern-FL          1:45.56    1:47.82    9  
                  25.30       52.89 (27.59)     1:20.76 (27.87)     1:47.82 (27.06)
  2 Leddon, Paul A            20 Southern-FL               NT    1:49.75    4  
                  25.48       53.46 (27.98)     1:21.49 (28.03)     1:49.75 (28.26)
  3 Nguyen, Thomas Y          18 Southern-FL          1:51.43    1:50.88    3  
                  25.97       53.53 (27.56)     1:22.02 (28.49)     1:50.88 (28.86)
  4 Rheinlander, Rhet            STLEO-FL                  NT    1:52.34    2  
                  25.91       54.47 (28.56)     1:23.41 (28.94)     1:52.34 (28.93)
  5 Goller, Kyle C            18 Southern-FL          1:49.05   x1:53.08  
                  26.22       54.58 (28.36)     1:23.83 (29.25)     1:53.08 (29.25)
  6 Maddigan, Derek              STLEO-FL                  NT    1:56.92    1  
                  26.64       56.26 (29.62)     1:26.55 (30.29)     1:56.92 (30.37)
  7 Advena, Kieran               STLEO-FL                  NT    2:07.81  
                  27.45       58.72 (31.27)     1:30.82 (32.10)     2:07.81 (36.99)
 
Event 7  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ruf, Kelly N              20 Southern-FL            24.29      24.86    9  
  2 Doran, Stephanie L        21 Southern-FL            24.51      25.35    4  
  3 Almqvist, Linnea J        18 Southern-FL            24.76      25.72    3  
  4 Momsen, Jordon M          19 Southern-FL            24.62     x25.97  
  5 Muniz, Bianca                STLEO-FL                  NT      26.27    2  
  6 David, Katie                 STLEO-FL                  NT      31.94    1  
  7 Snyder, Elyse                STLEO-FL                  NT      33.28  
 
Event 8  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halfacre, Jeb B           20 Southern-FL            21.20      21.04    9  
  2 Swan, Stephen R           21 Southern-FL            22.56      22.06    4  
  3 Arliss, Charlie              STLEO-FL                  NT      22.21    3  
  4 Gorman, Greg T            19 Southern-FL            22.09      22.74    2  
  5 Rebner, Johan B           19 Southern-FL            22.05     x23.01  
  6 Noller, Thomas               STLEO-FL                  NT      24.54    1  
  7 Keown, Gabe                  STLEO-FL                  NT      27.57  
 
Event 9  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sheffield, Rae-Lynn E     21 Southern-FL          2:06.81    2:13.93    9  
                  29.40     1:04.12 (34.72)     1:42.95 (38.83)     2:13.93 (30.98)
  2 Reynolds, Taylor L        20 Southern-FL          2:18.63    2:19.45    4  
                  28.73     1:04.16 (35.43)     1:46.51 (42.35)     2:19.45 (32.94)
  3 Hite, Kaitlyn                STLEO-FL                  NT    2:20.53    3  
                  30.63     1:06.62 (35.99)     1:48.85 (42.23)     2:20.53 (31.68)
  4 Witt, Missy L             19 Southern-FL          2:15.09    2:21.13    2  
                  31.66     1:10.68 (39.02)     1:49.96 (39.28)     2:21.13 (31.17)
  5 Gutierrez, Lexie L        18 Southern-FL          2:13.56   x2:22.07  
                  29.57     1:07.06 (37.49)     1:50.34 (43.28)     2:22.07 (31.73)
  6 Pellican, Chloe              STLEO-FL                  NT    2:23.93    1  
                  29.67     1:07.86 (38.19)     1:49.61 (41.75)     2:23.93 (34.32)
  7 Earls, Sarah                 STLEO-FL                  NT    2:37.42  
                  35.82     1:17.10 (41.28)     2:01.63 (44.53)     2:37.42 (35.79)
 
Event 10  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olson, Tim                   STLEO-FL                  NT    1:58.79    9  
                  25.12       56.75 (31.63)     1:32.30 (35.55)     1:58.79 (26.49)
  2 Rund, Jack R              18 Southern-FL               NT    1:59.70    4  
                  24.83       55.80 (30.97)     1:31.41 (35.61)     1:59.70 (28.29)
  3 Lake, Dylan P             18 Southern-FL          1:57.37    2:03.42    3  
                  25.96       57.57 (31.61)     1:34.47 (36.90)     2:03.42 (28.95)
  4 Janzen, Bruce B           19 Southern-FL               NT    2:05.80    2  
                  24.77       55.86 (31.09)     1:35.59 (39.73)     2:05.80 (30.21)
  5 Roki, Antonio                STLEO-FL                  NT    2:10.60    1  
                  26.57       59.15 (32.58)     1:39.69 (40.54)     2:10.60 (30.91)
  6 Marino, Michael              STLEO-FL                  NT    2:11.25  
                  26.51     1:02.92 (36.41)     1:41.11 (38.19)     2:11.25 (30.14)
 
Event 11  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gutierrez, Lexie L        18 Southern-FL            59.47    1:01.61    9  
                  29.16     1:01.61 (32.45)                                        
  2 Pellican, Chloe              STLEO-FL                  NT    1:02.59    4  
                  29.04     1:02.59 (33.55)                                        
  3 Menne, Lisa R             18 Southern-FL          1:03.23    1:02.70    3  
                  30.10     1:02.70 (32.60)                                        
  4 Ruf, Kelly N              20 Southern-FL               NT    1:07.50    2  
                  32.24     1:07.50 (35.26)                                        
  5 Almqvist, Linnea J        18 Southern-FL          1:03.89   x1:08.33  
                  31.22     1:08.33 (37.11)                                        
  6 Earls, Sarah                 STLEO-FL                  NT    1:15.57    1  
                  34.95     1:15.57 (40.62)                                        
 
Event 12  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gutierrez, Allan G        18 Southern-FL            51.83      52.14    9  
                  24.21       52.14 (27.93)                                        
  2 Olson, Tim                   STLEO-FL                  NT      53.47    4  
                  25.21       53.47 (28.26)                                        
  3 Gorman, Greg T            19 Southern-FL            53.05      54.93    3  
                  25.87       54.93 (29.06)                                        
  4 Peterson, Alex L          19 Southern-FL            53.80      55.02    2  
                  25.51       55.02 (29.51)                                        
  5 Nguyen, Thomas Y          18 Southern-FL            53.60     x55.76  
                  25.82       55.76 (29.94)                                        
  6 Marino, Michael              STLEO-FL                  NT      56.49    1  
                  26.29       56.49 (30.20)                                        
  7 Simpson, Joe                 STLEO-FL                  NT      58.46  
                  26.92       58.46 (31.54)                                        
 
Event 13  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Doran, Stephanie L        21 Southern-FL            54.40      53.77    9  
                  25.72       53.77 (28.05)                                        
  2 McIntyre, Anna M          19 Southern-FL            54.04      55.41    4  
                  26.48       55.41 (28.93)                                        
  3 Eley, Abigail M           18 Southern-FL            54.18      56.83    3  
                  27.07       56.83 (29.76)                                        
  4 Turner, Malinda K         19 Southern-FL               NT     x57.37  
                  28.06       57.37 (29.31)                                        
  5 Muniz, Bianca                STLEO-FL                  NT      57.38    2  
                  27.92       57.38 (29.46)                                        
  6 Thompson, Sarah              STLEO-FL                  NT    1:02.10    1  
                  29.67     1:02.10 (32.43)                                        
  7 Snyder, Elyse                STLEO-FL                  NT    1:14.12  
                  35.05     1:14.12 (39.07)                                        
 
Event 14  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halfacre, Jeb B           20 Southern-FL            45.59      45.94    9  
                  23.09       45.94 (22.85)                                        
  2 Swan, Robbie Q            19 Southern-FL            46.22      47.41    4  
                  22.66       47.41 (24.75)                                        
  3 Arliss, Charlie              STLEO-FL                  NT      48.30    3  
                  22.18       48.30 (26.12)                                        
  4 Yext, Ian V               18 Southern-FL            48.79      49.99    2  
                  23.99       49.99 (26.00)                                        
  5 Moran, Brian J            19 Southern-FL            52.36     x53.01  
                  24.21       53.01 (28.80)                                        
  6 Beck, Troy                   STLEO-FL                  NT      53.15    1  
                  24.08       53.15 (29.07)                                        
  7 Keown, Gabe                  STLEO-FL                  NT    1:01.38  
                  23.49     1:01.38 (37.89)                                        
 
Event 15  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reynolds, Taylor L        20 Southern-FL            58.90    1:02.87    9  
                  30.20     1:02.87 (32.67)                                        
  2 Carden, Catie E           18 Southern-FL          1:02.80    1:06.09    4  
                  32.01     1:06.09 (34.08)                                        
  3 Cary, Allison                STLEO-FL                  NT    1:06.85    3  
                  32.25     1:06.85 (34.60)                                        
  4 McIntyre, Anna M          19 Southern-FL          1:02.19    1:08.53    2  
                  32.95     1:08.53 (35.58)                                        
  5 Momsen, Jordon M          19 Southern-FL          1:06.72   x1:09.48  
                  33.53     1:09.48 (35.95)                                        
  6 David, Katie                 STLEO-FL                  NT    1:22.69    1  
                  40.85     1:22.69 (41.84)                                        
 
Event 16  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swan, Stephen R           21 Southern-FL            53.78      54.26    9  
                  26.86       54.26 (27.40)                                        
  2 Janzen, Bruce B           19 Southern-FL            53.60      56.00    4  
                  27.47       56.00 (28.53)                                        
  3 Rheinlander, Rhet            STLEO-FL                  NT      56.20    3  
                  26.90       56.20 (29.30)                                        
  4 Beck, Troy                   STLEO-FL                  NT      58.19    2  
                  27.73       58.19 (30.46)                                        
  5 Leddon, Paul A            20 Southern-FL               NT      59.32    1  
                  28.77       59.32 (30.55)                                        
  6 Roki, Antonio                STLEO-FL                  NT    1:06.92  
                  31.72     1:06.92 (35.20)                                        
 
Event 17  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Carlee N        18 Southern-FL          5:15.40    5:26.74    9  
                  29.26     1:00.61 (31.35)     1:32.94 (32.33)     2:06.04 (33.10)
        2:39.66 (33.62)     3:13.21 (33.55)     3:46.73 (33.52)     4:20.61 (33.88)
        4:54.11 (33.50)     5:26.74 (32.63)                                        
  2 Marques, Kristy              STLEO-FL                  NT    5:32.88    4  
                  30.08     1:02.44 (32.36)     1:36.02 (33.58)     2:10.01 (33.99)
        2:43.97 (33.96)     3:16.91 (32.94)     3:50.79 (33.88)     4:25.35 (34.56)
        5:00.14 (34.79)     5:32.88 (32.74)                                        
  3 Albanese, Lindsay            STLEO-FL                  NT    5:42.54    3  
                  31.98     1:05.95 (33.97)     1:40.55 (34.60)     2:15.18 (34.63)
        2:50.17 (34.99)     3:24.68 (34.51)     3:59.80 (35.12)     4:34.53 (34.73)
        5:09.11 (34.58)     5:42.54 (33.43)                                        
  4 David, Katie                 STLEO-FL                  NT    6:50.70    2  
                  36.66     1:17.96 (41.30)     1:59.43 (41.47)     2:41.87 (42.44)
        3:24.17 (42.30)     4:05.83 (41.66)     4:47.50 (41.67)     5:29.88 (42.38)
        6:11.19 (41.31)     6:50.70 (39.51)                                        
 
Event 18  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lake, Dylan P             18 Southern-FL          4:47.38    4:50.58    9  
                  26.19       55.16 (28.97)     1:24.67 (29.51)     1:54.51 (29.84)
        2:24.14 (29.63)     2:53.82 (29.68)     3:23.16 (29.34)     3:52.65 (29.49)
        4:21.83 (29.18)     4:50.58 (28.75)                                        
  2 Cozzi, Michael               STLEO-FL                  NT    4:51.48    4  
                  26.26       55.00 (28.74)     1:24.69 (29.69)     1:54.51 (29.82)
        2:24.92 (30.41)     2:55.39 (30.47)     3:25.49 (30.10)     3:55.50 (30.01)
        4:24.81 (29.31)     4:51.48 (26.67)                                        
  3 Rund, Jack R              18 Southern-FL          4:32.61    4:51.54    3  
                  26.47       54.63 (28.16)     1:24.24 (29.61)     1:53.30 (29.06)
        2:22.64 (29.34)     2:52.26 (29.62)     3:22.41 (30.15)     3:53.23 (30.82)
        4:23.57 (30.34)     4:51.54 (27.97)                                        
  4 Cline, Lance N            21 Southern-FL          4:40.65    4:59.54    2  
                  26.59       55.42 (28.83)     1:25.24 (29.82)     1:55.45 (30.21)
        2:25.68 (30.23)     2:56.09 (30.41)     3:26.78 (30.69)     3:57.80 (31.02)
        4:28.90 (31.10)     4:59.54 (30.64)                                        
  5 Advena, Kieran               STLEO-FL                  NT    5:31.09    1  
                  27.88       59.51 (31.63)     1:32.53 (33.02)     2:06.30 (33.77)
        2:40.28 (33.98)     3:15.09 (34.81)     3:49.21 (34.12)     4:23.40 (34.19)
        4:57.45 (34.05)     5:31.09 (33.64)                                        
 
Event 19  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stopczynska, Sandra          STLEO-FL                  NT    1:10.04    9  
                  33.40     1:10.04 (36.64)                                        
  2 Thompson, Sarah              STLEO-FL                  NT    1:25.27    4  
                  41.19     1:25.27 (44.08)                                        
  3 Snyder, Elyse                STLEO-FL                  NT    1:35.52    3  
                  45.21     1:35.52 (50.31)                                        
 -- Witt, Missy L             19 Southern-FL          1:07.41   X1:09.10  
                  33.18     1:09.10 (35.92)                                        
 -- Sheffield, Rae-Lynn E     21 Southern-FL          1:04.51   X1:09.49  
                  33.14     1:09.49 (36.35)                                        
 
Event 20  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maddigan, Derek              STLEO-FL                  NT    1:02.63    9  
                  29.65     1:02.63 (32.98)                                        
  2 Cozzi, Michael               STLEO-FL                  NT    1:03.95    4  
                  30.65     1:03.95 (33.30)                                        
  3 Noller, Thomas               STLEO-FL                  NT    1:08.04    3  
                  32.15     1:08.04 (35.89)                                        
 -- Ferreira, Miguel E        20 Southern-FL               NT     X59.93  
                  27.95       59.93 (31.98)                                        
 -- Goller, Kyle C            18 Southern-FL          1:00.90   X1:03.53  
                  29.96     1:03.53 (33.57)                                        
 -- Moran, Brian J            19 Southern-FL          1:00.67   X1:04.69  
                  29.77     1:04.69 (34.92)                                        
 -- Rebner, Johan B           19 Southern-FL          1:04.62   X1:05.72  
                  30.10     1:05.72 (35.62)                                        
 
Event 21  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 St. Leo University-FL  'A'                             NT    1:45.65   11  
     1) Cary, Allison                   2) Hite, Kaitlyn                  
     3) Stopczynska, Sandra             4) Marques, Kristy                
                  26.60       52.90 (26.30)     1:18.75 (25.85)     1:45.65 (26.90)
 -- Florida Southern College-FL  'A'                  1:36.44   X1:40.77  
     1) Sheffield, Rae-Lynn E 21        2) Ruf, Kelly N 20                
     3) Almqvist, Linnea J 18           4) Menne, Lisa R 18               
                  25.19       49.99 (24.80)     1:16.05 (26.06)     1:40.77 (24.72)
 
Event 22  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 St. Leo University-FL  'A'                             NT    1:35.50   11  
     1) Marino, Michael                 2) Roki, Antonio                  
     3) Beck, Troy                      4) Simpson, Joe                   
                  24.14       46.85 (22.71)     1:10.29 (23.44)     1:35.50 (25.21)
 -- Florida Southern College-FL  'A'                  1:23.92   X1:27.34  
     1) Ferreira, Miguel E 20           2) Halfacre, Jeb B 20             
     3) Rund, Jack R 18                 4) Gorman, Greg T 19              
                  21.88       42.82 (20.94)     1:04.90 (22.08)     1:27.34 (22.44)
 -- Florida Southern College-FL  'B'                       NT   X1:31.47  
     1) Yext, Ian V 18                  2) Faxon, Bradley J 18            
     3) Peterson, Alex L 19             4) Leddon, Paul A 20              
                  23.44       46.35 (22.91)     1:08.86 (22.51)     1:31.47 (22.61)
 
                    Combined Team Scores - Through Event 22                    
 
  1. Florida Southern College            242   2. St. Leo University                  148
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 22                    
 
  1. Florida Southern College            123   2. St. Leo University                   71
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 22                     
 
  1. Florida Southern College            119   2. St. Leo University                   77